Birçok büyük keşif gibi Veer’ın hikayesi de açık bir gökyüzünün altında başladı. Kurucu ortağımız Andrew Bowman’ın parçası olduğu bir deneyimden doğdu.

Andrew’ın katıldığı bir spor etkinliğinin yakınında dikkatini, maçı izlemeye gelen ve engebeli yolda ilerlemek için ileri geri gitmeye çalışan bir dizi genç aile çekti.

Ellerinde pusetleri ile..

Bu arabalarda endişeli çocuklardan, sürekli yuvarlanan eşyalardan ve damlatan bardaklardan çok daha fazlası vardı. Aynı zamanda sıkışık programlar, sıkıntılı zihinler ve sınırlandırılmış merak duygularıyla da doluydu.

Onların mücadeleleri sadece yolun ve pusetin zorluğuyla ilgili değildi. Hareket özgürlüğüyle, bağımsızlıkla ilgiliydi. Çünkü Andrew’un zihninde, bir çocuğun gelişmesi onun özgürce gezme, yeni yerler keşfetme ve doğada olmasıyla bağlantılı olarak katlanır.

Bu yüzden Andrew, bu anlayışa odaklanarak, deneyim ve güvenlik ihtiyacıyla keşfetme arzusunu zarif bir şekilde dengeleyen, sağlam bir şasiye sahip güçlü, her türlü arazide kullanılabilen bir Cruiser yaratmak için deneyimli bir tasarımcı, zanaatkar ve mühendis ekibini bir araya getirdi. Ve Veer doğdu!

Aileler tarafından test edilmiş ve arazi performansı onaylanmış Veer Cruiser’ı tüm aile gezilerinin bir parçası olarak sık sık göreceksiniz.

Kirli eller…

Çamurlu ayak parmakları….

Zihnin sınırlarını aşmak….

Ailelere çocuklarının merakını keşfetme fırsatı vermek, onlarla dünyayı tanımak şimdi Veer’la mümkün.

ÜCRETSİZ KARGO

Siparişinizi 3 ile 5 gün içinde teslim ediyoruz.

14 GÜN İÇİNDE İADE HAKKI

Ürünlerimizden memnun olduğunuza emin olmak istiyoruz!

2 YIL GARANTİ

Sitemizden alacağınız ürünler için 2 yıl garanti veriyoruz.

SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLAR

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
E-Posta gönderebilir veya SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.